SAJTÓREFERENS, ONLINE MARKETING ÉS PR SZAKÉRTŐ

Biatorbágy (Vendel Park)

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres SAJTÓREFERENS, ONLINE MARKETING ÉS PR SZAKÉRTŐ munkakörbe.

Téged keresünk, ha stabil, tőkeerős vállalati háttér és versenyképes fizetés mellett egy fiatalos, dinamikus csapatban szeretnél dolgozni, és fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség!

Mit kell csinálnod?

  • Marketing-, reklám-, és kommunikációs operatív feladatok ellátása
  • Kommunikációs anyagok szövegezése, szerkesztése
  • Céges arculati elemek kialakításában való részvétel; majd ezek kezelése, használatuk ellenőrzése
  • Marketing stratégia kialakításában részvétel, új ötletek, innovatív gondolatok árasztása
  • Külső, belső PR tevékenység ellátása
  • Honlapunk folyamatos tartalmi frissítése
  • Közösségi média felületek tartalmi frissítése, posztstratégia kitalálása, tervezése
  • Kapcsolattartás a konzorciumi partnerek, valamint a megrendelők marketing osztályával
  • Napi sajtófigyelés nyomon követése
  • Belső hírlevél témák összeállítása, hírlevél kiküldése
  • Beszédek, sajtó- és PR cikkek írása

Mit várunk Tőled? Minden egyes felsorolt kívánságunkat komolyan gondoljuk!

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, marketing) végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat marketing, reklám területen
  • Építőipari jártasság
  • Társalgási szintű, aktív, angol nyelvtudás
  • MS Office profi használata
  • Önálló, dinamikus, asszertív személyiség
  • Kezdeményezőkészség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Közösségi média ismerete, az abban rejlő lehetőségek kihasználásának készsége
  • Terhelhetőség, lojalitás
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Mit kínálunk cserébe?

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Változatos feladatok
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

A munkavégzés helye:

  • Biatorbágy (Vendel Park)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!