BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Biatorbágy (Vendel Park)

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres BESZERZÉSI ASSZISZTENS munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Beszerzési vezető munkájának teljes körű adminisztrációs támogatása;
  • Árajánlatok bekérése, összehasonlító/összesítő táblák elkészítése;
  • Beszerzési döntések előkészítése;
  • A beszerzési árak folyamatos ellenőrzése és karbantartása meglévő partnereknél;
  • Anyagelszámolások és anyagszámlák ellenőrzése, szállítólevelek ellenőrzése;
  • Elektronikus és papíralapú dokumentumok kezelése (címlisták, levelezés, fénymásolás, szkennelés, iktatás és archiválás), belső adminisztratív szolgáltatások az egység személyzete részére, feljegyzések kezelése, dokumentumok kezelése minőségirányítási eljárás betartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (külön tekintettel Excel);
  • Saját gépjármű a munkába járáshoz;
  • Rugalmas, terhelhető személyiség;
  • Precíz, megbízható munkavégzés;
  • Monotónia tűrés;
  • Megbízhatóság.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat;
  • Építőanyagismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

A munkavégzés helye:

  • Biatorbágy (Vendel Park)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!