Forgácsoló gépkezelő

Paks, Tolna vármegye

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres paksi ipari parkba történő munkavégzéssel, egy műszakos munkarendbe

munkakörbe.

Feladatok:

  • ötvözött és ötvözetlen alapanyagok megmunkálása,
  • egyedi és kis szériás forgácsolt és alakos munkadarabok gyártása
  • menetvágás, menetfúrás, tengelyek, perselyek és pozícionáló furatok kialakítása
  • lemezalkatrészek kivágása, hajlítása, hengerítése
  • munkavégzés a saját lakatos üzemünkben és a Paksi Atomerőműben, karbantartás jelleggel

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • emelőgép-kezelő végzettség

Amit biztosítunk:

  • stabil munkahelyi háttér, biztos fizetés
  • egy műszakos munkarend
  • 4 havi munkaidő keret
  • kiváló munkahelyi körülmények
  • MEDICOVER egészségbiztosítás szakorvosi ellátásokra

Munkavégzés helye:

  • Paksi Ipari Park

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!