Projekt műszaki előkészítő (Dunakeszi, Pest megye)

Dunakeszi, Pest megye

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres

Projekt műszaki előkészítő

munkakörbe.

Téged keresünk, ha stabil, tőkeerős vállalati háttér és versenyképes fizetés mellett egy fiatalos, dinamikus csapatban szeretnél dolgozni, és fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség!

Feladatok:

  • Alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges dokumentáció összeállítása
  • Ajánlatadáshoz szükséges műszaki kérdések megválaszolása
  • Alternatív műszaki ajánlatok bekérése
  • Árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • Alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Költségvetés, árkalkuláció készítése
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése
  • Alvállalkozói és beszállítói ajánlatok beszerzése árkalkulációk készítése, pályáztatás, árajánlatok értékelése
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Alvállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny);
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel);
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett legalább 2 éves friss gyakorlat
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Előnyök:

  • Releváns munkakörben és/vagy építőiparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

A munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!