HR ASSZISZTENS, RECEPCIÓS

Biatorbágy, Vendel Park

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres HR ASSZISZTENS, RECEPCIÓS munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Recepciós feladatok ellátása: ügyfelek/vendégek fogadása és kiszolgálása, teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése, bejövő és kimenő kommunikációk kezelése (postai küldemények, e-mailek, telefon)
  • HR csapat adminisztratív támogatása; Excel nyilvántartások vezetése (dolgozói állomány, szabadságok), munkaügyi dokumentumok előkészítése (munkaszerződések, munkaköri leírások), iroda rendben tartása (személyügyi anyagok, jelenléti ívek lefűzése), bérpapírok kiosztása
  • Új belépők számára orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, az alkalmassági dátumok figyelése, időszakos vizsgálatok szervezése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (külön tekintettel Word és Excel);
  • Kiemelkedően rugalmas és terhelhető személyiség;
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés;
  • Monotónia tűrés.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben (recepció-asszisztencia) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

A munkavégzés helye:

  • Biatorbágy (saját gépjármű elengedhetetlen a bejáráshoz)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges! Tárgy: HR asszisztens, recepciós