Elektromos szakági létesítményfelelős

Pest megye

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Szakági (épületvillamossági) kivitelezési munkák teljes körű irányítása és koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal;
  • Közreműködés a szakági kivitelezési munkák elszámolásában, műszaki átadás lebonyolításában a használatbavételi engedélyhez szükséges dokumentációk előkészítésében;
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása;
  • Rendelések, árkalkulációk szerződések előkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú, villamosmérnöki végzettség;
  • Számítástechnikai- és vállalatirányítási rendszer ismeretek;
  • Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség;
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság;
  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!