Recepciós (Győr)

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres

RECEPCIÓS

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • A győri irodaházunk recepcióján ülve cégünk egyik "első arca"-ként udvarias, kedves, profi recepciós szolgáltatás biztosítása:
  • Érkező ügyfelek/vendégek fogadása és kiszolgálása,
  • Tárgyalók, teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése,
  • Bejövő és kimenő kommunikációk kezelése (postai küldemények, e-mailek, telefon)
  • Tisztítószerek, konyhai termékek beszerzése és folyamatos utánpótlása, kávégép meghibásodásának, karbantartásának bejelentése
  • Ad hoc jellegű adminisztratív és szervezési feladatok, belső szakmai csapatok támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (külön tekintettel Word és Excel);
  • Jó kommunikációs- és probléma megoldó személyiség;
  • Kiemelkedően rugalmas és terhelhető személyiség;
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés;
  • Monotónia tűrés.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben (recepció-asszisztencia) szerzett tapasztalat
  • Munkaügyi alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

A munkavégzés helye:

  • Győr, Ipari Park (Juharfa utca)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges! Tárgy: Recepciós