Épületgépész projektvezető

Budapest és környéke, valamint szükség esetén vidéki projekthelyszín

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres

ÉPÜLETGÉPÉSZ PROJEKTVEZETŐ

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Kijelölt projektek vezetése a szerződés aláírásától egészen a lezárásig
  • Esetenként közreműködés a vállalkozási szakaszban (pl. tervvéleményezés és koncepció kidolgozás)
  • Alvállalkozók és beszállítók tendereztetése
  • Költségvetések előkészítéséhez szükséges műszaki tartalom összeállítása, ellenőrzése, folyamatos követése, aktualizálása;
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, az alvállalkozókkal, műszaki ellenőrökkel, szakhatóságokkal
  • Kooperációkon való részvétel
  • Szükség esetén a projekthelyszínen történő építési, szerelési tevékenység koordinálása, folyamatos egyeztetés az építésvezetőkkel
  • Műszaki elvárások, előírások betartása és betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú, épületgépész végzettség;
  • Minimum 5 év építőipari kivitelezési és irányítási tapasztalat adott szakágon belül;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, MsProject);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság, határidők pontos betartása;
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés; innovációra nyitott közeg
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Versenyképes fizetés, Medicover egészségbiztosítási juttatás

A munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke, valamint szükség esetén vidéki projekthelyszín

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges! Tárgy: Épületgépész projektvezető