Gépkiszolgáló (Győr)

Győr, Győr-Moson-Sopron vármegye

A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres

GÉPKISZOLGÁLÓ

munkakörbe.

Feladatok:

  • Hidegen hajlító gyártógépsor kiszolgálás
  • Alapanyag előkészítés, késztermék elszedés
  • Szakipari beállítási munkák elvégzése
  • Közreműködés a gépkarbantartásban
  • Üzemrend, raktárrend, udvarrend, takarítás
  • Minőségszemlélet

Elvárások:

  • Középiskolai vagy szakmunkás végzettség
  • Gépész szakirányú rátermettség
  • Windows felhasználói alapismeretek
  • Fizikai alkalmasság
  • Targoncavezetői vizsga előny
  • Megbízhatóság, felelős munkavégzés;
  • Önálló- és csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

A munkavégzés helye:

  • Győr, Logisztikai központ (Régi Szentiváni út).

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a karrier@whb.hu e-mail címen lehetséges!